Ravi & Lõõgastus

Sõprus_WEBresolutsiooniga  (39)

Wasa hoolitsuste valikus on massaažid ja vannid, lihaspingeid leevendavad protseduurid, saunad ja soolakamber. Maja looduskaunis mereäärne asukoht pakub rohkelt võimalusi ka  liikumiseks vabas õhus. Terviseteadlik elustiil on igapäevase heaolutunde kindlaks aluseks. Hooliv tähelepanelikkus iseenda ja lähedaste suhtes on aga parim eeldus stressirohkest elust tingitud ülekoormuse vältimisel ning võimalike südamehaiguste ennetamisel.
Tutvu Wasa tervisepuhkuse pakettide ja eripakkumistega siit >

Tutvu kindlasti maja raviprotseduuride ja lõõgastusthoolitsuste valikuga ning vali endale meelepärased.

Wasa on juba aastaid hästi  tuntud kui kuurortravi asutus, spetsialiseerumisega taastusravile ja haiguste ennetamisele. Keskuses on tervise taastamist soodustavate raviteenuste põhikomponentideks veeprotseduurid, liikumisravi erinevad vormid ja massaaž koos lõõgastusega. Raviplaani koostame igale kliendile individuaalselt, arvestades haiguse iseloomu, staadiumi ja patsiendi koormustaluvust. Vajadusel on meil kohapeal võimalik teha ka täiendavaid uuringuid.

Oleme keskendunud põhiliselt krooniliste liigesehaiguste ja piirdenärvisüsteemi haiguste ravile, nende ägenemise ennetamisele ja paranemise kiirendamisele. Selleks pakume parafiini-osokeriidiravi, erinevaid veeprotseduure, ravivõimlemist, käsimassaaži ja mitmesugused füsioteraapia protseduure.

Haiguste ravi puhul on oluline, et kuurid kestaksid 2-3 nädalat ja toimuksid regulaarselt vähemalt kord aastas.

Üha olulisemaks muutub ka haiguste ennetamine. Sel eesmärgil pakume puhkust ja lõõgastavaid protseduure, võimalust kontrollida oma tervislikku seisundit: määrata vere kolesteroolisisaldust, mõõta vererõhku, analüüsida koos arstiga juba olemasolevate haiguste riskitegureid, arutada nende kõrvaldamise või vähendamise võimalusi.